MATERIAŁY: ALBUMY I FOTOALBUMY

ALBUMY TRADYCYJNE I FOTOALBUMY

Zobacz jakie materiały przygotowaliśmy w tym sezonie

Materiały główne:

Foto album

Foto album, to nieco bardziej

nowoczesna forma albumu tradycyjnego, gdzie całe karty są zapełnione fotografiami wedle indywidualnego projektu. Foto album

mieści zazwyczaj do 80 fotografii, ale zawsze można go powiększyć nawet o 10 dodatkowych rozkładówek. Każdy komplet wieńczy pendrive w pudełku pasującym do danego zestawu. Dla wymagających istnieje opcja wyboru koloru skóry, materiału wewnętrznego i innych detali. Fotoalbum jest opcją dodatkową do pakietu lub jako indywidualny produkt.

OPCJE:


-Zmiana formatu

(30/30 -30/45cm)

-Dodatkowe strony

-Kolor okładki

-Materiał okładki

-Albumy dla Rodziców


Album tradycyjny

Album tradycyjny, to opcja dla tradycjonalistów. Piękny, obszerny album wykończony skórzanymi okładkami zwieńczonymi grawerem Waszych imion mieści 98 dużych fotografii formatu 15/23cm. Zdjęcia wywołane są na specjalnym, galeryjnym papierze, który gwarantuje piękne oddanie barw i lekko błyszcząca powierzchnię.

Album tradycyjny jest opcją dodatkową do pakietu lub jako indywidualny produkt.

OPCJE:


-Zmiana formatu

(30/30 -45/45cm)

-Dodatkowe strony

-Kolor okładki

-Materiał okładki


ZOBACZ INNE MATERIAŁY


Prócz albumów i fotoalbumów oferujemy powiększenia w ramach zarówno klasyczne, jak i na płótnie. Podziękowania dla Rodziców, dodatkowe albumy, odbitki, tripleksy foto, zdjęcia w akrylu, prezenty dla Świadków pendrajwy, pudełka na odbitki i wiele innych.
Szukasz fotograf ślubny Gliwice w Gliwicach? Jeśli tak, to dobrze tafiłeś. Klasyczny reportaż ślubny z naturalnymi barwami i ponadczasowym stylem.

Dwóch fotografów z małopolski, ale działmy też w podkarpackie, śląskie, opolskie, świętokrzyskie i realziujemy zdjęcia na terenie całego kraju.