WITAJ, CIESZYMY SIĘ, ŻE NAS ODWIEDZASZ...


Dwóch fotografów z małopolski

Jesteśmy kumplami, dla których fotografia ślubna, to od lat praca i dobra zabawa. Zapisujemy naturalne - pełne emocji reportaże ślubne i kreujemy wyjątkowe plenery ślubne w magicznych miejscach - jeśli właśnie taka fotografia ślubna jest Twoim marzeneim, to zapraszamy.Paweł Woźniak & Maciek Kurek


KILKA SŁÓW NA POCZĄTEK

I MAŁY PRZEWODNIK PO STRONIE


Cieszymy się, ze trafiliście do Nas i jesteśmy pewni, że znajdziecie tutaj, to czego szukacie - ponadczasową fotografię. Zdjęcia tworzymy od lat - Paweł i Maciek, dwóch fotografów z małopolski. Prócz naszych rodzimych terenów działamy w całym kraju i odległość nie ma dla nas znaczenia. Reportaże ślubne realizujemy razem lub osobno i jest to zależne od Waszej decyzji i dostępności terminu.


PIĘKNE I PONADCZASOWE FOTOGRAFIE TO ODDANIE EMOCJI, KTÓRE TRZEBA POCZUĆ AŻEBY ZOBACZYĆ. TO CUDOWNE KOLORY, KTÓRE KTOŚ RYSUJE, KSZTAŁTY POUKŁADANE W ZNANE NAM CHWILE. TO CZŁOWIEK KTÓRY PATRZY I DOSTRZEGA, ZAPISUJĄC PAMIĘTNIK ZDARZEŃ. DLATEGO NIM ZANURZYSZ SIĘ W PORTFOLIO, OBEJRZYJ NAGRANIE I POZNAJ NAS NIECO BARDZIEJ.


Szukasz fotograf ślubny Kraków w Krakowie? Jeśli tak, to dobrze tafiłeś. Klasyczny reportaż ślubny z naturalnymi barwami i ponadczasowym stylem.

Dwóch fotografów z małopolski, ale działmy też w podkarpackie, śląskie, opolskie, świętokrzyskie i realizujemy zdjęcia na terenie całego kraju.